Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 11
 

Powero City by E-Twow - Blue

 

Pokud hledáte nejlepší koloběžku do města, našli jste ji. Lehčí koloběžku s podobnými parametry nenajdete.

Dostupnost na externím skladě
25 675 Kč
Značka Powero City by E-Twow
Kategorie Elektrokoloběžky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Extra lehká

Lehčí koloběžku s podobnými parametry nenajdete. Navíc má Powero City při této neuvěřitelné váze, díky které unesou koloběžku i děti, plně odpružené nejen zadní, ale i přední kolo. To zvyšuje bezpečnost i komfort z jízdy po našich rozbitých cestách a chodnících. Přidejme k tomu úžasný dojezd a výkon, a sami přijdete na to, že k této koloběžce není rozumná alternativa.

Maximální rychlost do 36 km/ h

Víc než potřebujete kdekoliv ve městě. A to je dobře, protože víte, že máte vždy k dispozici dostatek výkonu. Ten se projeví lepším zrychlením, ale i bržděním (protože je rekuperační). Rychlost si umíte omezit a prodloužit tak dojezd. K dispozici máte navíc i tempomat. Pokud to však podmínky umožní, rychlost je jen na vás a máte jí k dispozici dost... A do cíle nepřijedete celí zpocení, ale dobře naladěný ze skvělé jízdy...

Dokonalost v jednoduchosti

Víme, že koloběžku nemáte na to, abyste se o ni starali. Křivé brzdové kotouče, defekty, pískající brzdy, poškozené panty a ložiska, poškrábané plasty, ... To je to, na co s Powero City rovnou zapomeňte. Elektrokoloběžka má být kopec srandy a skvělý společník, a ne noční můra . Víme, co potřebujete do města a dotáhli jsme to do dokonalosti. Proto používáme elektromagnetickou rekuperační brzdu, která se neopotřebuje a vždy spolehlivě zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník místo levných plastů, značková baterie, kvalitní odpružení. Děláme vše pro to, aby Vaše jediná práce s Powero City byla dobít občas její obrovskou baterii. A pokud něco selže, máte vlastní servis a dvojroční záruku!

Obrovská 36V - 10,5 Ah SAMSUNG baterie (378 Wh)

Nechcete žádné kompromisy, jen to nejlepší z nejlepšího. Proto má Powero City baterie od Samsungu, a to pořádně nadupané. 378 Wh Vám postačí na pohodlný dojezd až 40 km, takže se nemusíte neustále strachovat, či Vám dojde šťava. Nedojde a Vy pohodlně a odpočinutý přijdete všude tam, kam se v rámci města vydáte. Doba nabíjení? Jen 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navíc používáme jen špičkové značkové baterie z továrny SAMSUNG, protože víme, že od nás očekáváte jen to nejlepší.

Pořádný 500W výkon

Nízká hmotnost neznamená nízký výkon. 500 W Vám bohatě stačí na jízdu až 36 km/h, což ve městě ani není potřebné a proto výkon spíše využijete na bleskové zrychlení a případné stoupání do kopce. Powero City zvládne stoupání až do 25 stupňů!

Plně odpružený podvozek

Kolobežky, které mají kvalitně odpružené kola začínají na váze okolo 20 kg. Powero City je výjimka. Zadní výkyvné pružení v kombinaci s předním teleskopickým přináší jízdu, jakou jste ještě nezažili. Zapomeňte na pevné podvozky! Powero City navíc unese až 125 kg, takže se nemusíte bát, že nic nevydrží.

Dojezd až 40 km

Dojezd byl donedávna největším strašákem všech zařízení elektromobility. Proto jsme se rozhodli zbourat tyto předsudky a přinesli koloběžku, kde si hlavu s dojezdem trápit nemusíte. Dojezd je vždy uváděný při ideálních podmínkách (70 kg jezdec, bezvětří, teplota 20 stupňů, úplná rovina a hladký povrch). Víme, že Vy jezdit v ideálních podmínkách nebudete, ale s touto baterií se dojezdu bát nemusíte, i kdyby byl ten reálný jen poloviční! Při váze jen 11 kg jde o malý zázrak.

Rekuperace energie při brždění

Powero City je plná unikátních technologií, některé z nich znáte spíše z F1 než z ulice. Při brždění si Powero City dobíjí baterii pomocí rekuperace, podobně jako některé elektromobily či F1. Protože tato koloběžka je vyrobena do města, kde budete hodně a často brzdit, byla by škoda přeměnit všechnu kinetickou energii jen na teplo brzdových destiček a ty tak opotřebovat. Radši jí prodloužíme dojezd a zkrátíme dobu dobíjení, až přijedete domů.

Lehce složitelná

Powero City složíte rychleji, než dočtete tuto větu. Při nízké hmotnosti a skladnosti ji dostanete všude. Do kufru auta, vlaku, autobusu, tramvaje, pod stůl v kavárně, do batohu, do kanceláře... Nikdo Vás nezastaví, protože Powero City je nenápadná koloběžka, která nekřičí, že je elektrická. Svými rozměry ji nerozeznáte od obyčejné, mechanické koloběžky. Dokud se na ni nepostavíte a neodjedete jako vítr...

Údržba motoru? Není potřeba!

Motor jsme umístili přímo do předního kola. Nepotřebuje žádný řetěz, žádný olej, žádnou údržbu. Je přímo v náboji a přenos energie je tak extrémně efektivní. Zároveň je uzavřený tak, aby se do něho neprášilo a zvýšila se jeho životnost. Má až 500 W výkonu a jde o moderní, tzv. bezkartáčový motor, který se neopotřebuje ani po tisících kilometrech na plný plyn. Koloběžku si nekupujete na jeden rok a nejde o malou investici, proto si vyberte takovou, která poslouží roky bez toho, aby neustále něco vyžadovala.

Unikátní pneumatiky

Koloběžku si nekupujete na to, abyste jí sloužili, ale aby sloužila ona Vám. A to i po tisících kilometrech. Právě proto máme bezúdržbové pneumatiky, které jednoduše nedostanou defekt, což Vám garantujeme. Zároveň jsou však pružné a pohodlné při jízdě. Toto stojí za patent! Je to technologie malých vzduchových komůrek, které zabezpečují pohodlnou a bezpečnou jízdu bez strachu z defektu. Defekt není nic, na co máte náladu, když ho dostanete. Mnoho jiných koloběžek nemá kvalitní podvozek, ani tuto technologii a snaží se to nahradit nafukovacími pneumatikami, které sbírají v městech defekty všude, kde projedou. S Powero City se Vám to nestane!

Funkce zero start

Koloběžka se nerozběhne naplno sama od sebe jen tím, že nechtíc zavadíte o plynovou páčku, ale počká na to, až ji rozběhnete sami odražením se od země jako na klasické koloběžce. Samozřejmě pokud se chcete rozjet přímo z místa, můžete tuto bezpečnostní vlastnost kdykoliv deaktivovat v menu koloběžky.

Tempomat na koloběžce

Vyrážíte na delší trasu? Využijte tempomat. Stačí když Powero City koloběžku necháte jet chvíli stejnou rychlostí a ona si ji zapamatuje. Můžete pustit plynovou páčku a věnovat se jízdě. Jen co se dotknete brzy, tempomat se automaticky bezpečně vypne. Tato funkce je samostatně aktivovatelná, stejně jako omezovač maximální rychlosti a je jen na Vás, zda se Vám to zalíbí.

Žijeme zdravě v zdravém světě

Elektromobilita pomáhá naší planetě a jde o budoucnost, která udělá svět lepším, zdravějším a ekologičtějším místem pro život našich dětí. Energetická náročnost přesunů na koloběžce je mnohonásobně nižší než při přepravě autem nebo autobusem (a to i elektrickým) a tak minimalizujete ekologickou stopu, kterou po sobě zanecháváte.

Záruční i pozáruční servis

Záruka dva roky a servis zaručena. K dispozici máme každý náhradní díl, který můžete potřebovat. Vyřešíme každý problém či nehodu. V rámci ČR pošleme pro koloběžku kurýra, který ji u Vás vyzvedne, abyste to měli ještě pohodlnější.

Léty ověřený výrobce

Koloběžky pro Powero vyrábí špičkový výrobce E-TWOW, který pro model Powero City zabezpečil víceré vylepšení, zejména v oblasti spolehlivosti . Nejde tedy o žádného nováčka, který za rok či dva zmizí z trhu, ale výrobce, který elektrické koloběžky úspěšně vyrábí již devátý rok ve stovkách tisíc kusů a jezdí se na nich po celém světě. Powero City má všechny potřebné certifikáty pro evropský trh a splňuje požadované parametry, jako například normy EN 61000-6-1:2007, EN 61000-6-3:2007+A1:2011, EN ISO 12100:2010.

 

Hmotnost 11.3 kg
Váha včetně baterie 11,3 kg
Typ baterie SAMSUNG Li-Po (Lithiumpolymer) 36 V 378 Wh (10,5 Ah)
Nabíječka UL certifikovaná – 3 A
Doba nabíjení 3 - 4 h
Maximální rychlost Do 36 km/h
Omezovač rychlosti Ano, 12 / 20 / 25 km/h, vypnutelný
KERS technologie Ano, rekuperace při brždění
Systém ovládání Brzda - páčka a nožní, plyn - páčka
Tempomat Ano, vypnutelný v nastavení
Funkce Kick-start Ano, vypnutelná v nastavení
Výkon 500 W
Stoupání do 25 stupňů (v závislosti na váze a podmínkách)
Motor brushless (bezkartáčový, bezkomutátorový) DC v náboji kola
Dojezd Do 40 km (při rychlosti 20 km/h a 70 kg, rovný povrch, bezvětří)
Nosnost 125 kg
Materiál Ultrapevný hliník 6061 T6
Osvětlení Přední světlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná přes CPU + automatický světelný senzor + zadní světlo v blatníku
Přenos síly Motor přímo v náboji předního kola
Podvozek Odpružené zadní i přední kolo
Brzdy Zdvojený brzdový systém (přední elektromagentická brzda s KERS, zadní nožní brzda), vylepšené brždění, jen 6 m z 25 km/h pri 70 kg
Délka, výška, šířka (složená) 97 cm x 33 cm x 14,5 cm
Délka, výška, šířka (rozložená) 102 cm x 116 cm x 38 cm
Pneumatiky Bezúdržbové, patentovaný systém dutin
Rozchod 67 cm
Světlá výška 9 cm
Výška tyče rukojeti 77 – 91 – 100 cm (tři polohy), 100 cm stačí i pro obry
Obsah balení Koloběžka, nabíječka, návod
Spotřeba energie 7,7 Wh/km
Skládání Plně složitelná, včetně ruček (patentované), automatické rozložení ruček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.