Beckmann

                                                                                     logo beckmann

Originální školní batohy Beckmann jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky a patří mezi ty nejlehčí na trhu (900 g). Uspěly jako vítěz testu Dagbladet Test of schoolbags, Jsou otestovány i na Lékařské fakultě v Ostravě. Test potvrdil jejich kvalitu a výbornou ergonomii.

Batohy pro prvňáčky jsou vybaveny blikacím diodovým světýlkem. Po všech stranách batohu jsou umístěny vysokoreflexní prvky zajištující bezpečnost i v šeru.

Kvalita a norská tradice už 70 let

Všechny batohy Beckmann jsou vyrobeny z vysoce otěru i vodě odolných materiálů. Vysoká gramáž materiálu zajišťuje pevnost a odolnost při každodenním i nešetrném používání. Také proto jsou naše batohy i po dvou letech užívání stále ve skvělé kondiciDno batohu je z pevné, polstrované, vícegramážové, povrchově upravené látky, včetně plastových nožiček.

Pohodlné a zdravé nošení

Popruhy jsou měkce polstrované a zádová část je perfektně odvětraná - děti nebude nic tlačit i při pohybu a nebudou mít mokrá záda. Originální, ergonomicky tvarovaná hliníková lišta v zádové části batohu, která zajišťuje ergonomii, pevnost a zdravé nošení batohu.

Také dobře nastavený bederní pás výrazně odlehčuje zátěž na záda dítěte až o 50%.

Obsah školního batohu pro 1.-3. třídu přitáhnete k zádům originálním utahovacím systémem, aby obsah batohu nepřevažoval dítě dozadu.

Design a funkční vychytávky

Severský design je vyhlášený po celém světě. Proto i batohy Beckmann mezi ostatními vynikají, jak kvalitou zpracování tak i originálními vzory a motivy.

Na školní batohy Beckmann pro 1.-3. třídu je možno připnout menší předškolní batoh, který je vhodný také na výlety nebo do kroužků.

Každý z našich batohů je vybaven integrovanou pláštěnkou s reflexními prvky.

 
 
939
9401939940

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem